Svečių namai „AMBER VILA“

Mokyklos g. 2, Šventoji

Svečių namai Šventojoje – „AMBER VILA“

2017 birželio mėnesį, pačioje Šventosios širdyje, duris atvėrė nauji svečių namai – „AMBER VILA“. Kad jaustumėtės patogiai ir jaukiai Jūsų poilsiui siūlome moderniai įrengtus, šviesius ir jaukius kambarius. Visuose „Amber vilos“ numeriuose yra vonios kambariai su dušais, virtuvės su visais būtiniausiais maisto ruošimo reikmenimis, šaldytuvais, el. viryklėmis, kambariuose taip pat yra TV, bevielis internetas. Viešnagės metu galėsite naudotis lauko kepsninėmis ir baldais. Mažiesiems „Amber vilos“ svečiams kieme įrengtos supynės, batutas. Kieme yra vieta automobiliui, o svečių saugumui užtikrinti įrengtos apsaugos kameros. Tikimės, kad pasirinkę „AMBER VILA“ pailsėsite, pasisemsite jėgų, o Šventosios kurortas paliks neužmirštamus įspudžius.

Avansą daryti:

 • UAB "Egilora"
 • Sąskaita: LT027300010162480743, Swedbank AB
 • SWIFT kodas: HABALT22
 • Mokėjimo paskirtyje mūsų adresą, atvykimo datą, Jūsų vardą ir pavardę.
 • Rezervuojant kambarį imamas avansas. Neatvykus avansas negrąžinamas.
 • Tel.: +370 (675) 27272
 • El. paštas: info@sventojojenameliai.lt

VIETINĖS RINKLIAVOS UŽ NAUDOJIMĄSI PALANGOS KURORTO VIEŠĄJA INFRASTRUKTŪRA „PAGALVĖS MOKESTIS“:
1 žmogui už vieną naktį - 1€. Rinkliava neimama iš vaikų iki 18 metų.

(Nuo 2016 m. balandžio 1 d. pagal Palangos savivaldybės tarybos 2015 m. gruodžio 23 d. sprendimu Nr. T2-345 patvirtintus Vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos kurorto viešąja infrastruktūra nuostatus bus privaloma mokėti  1€ privalomą įmoką už asmeniui suteiktą vieną nakvynę.

Pagal Vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos kurorto viešąja infrastruktūra nuostatų 23.2 punktą 100 procentų rinkliavos lengvata suteikiama vaikams iki 18 metų).

 • Atvykimo dieną poilsiautojus priimame nuo 14 val.
 • Išvykimo dieną kambarys atlaisvinamas iki 11.00 val.
 • Augintiniai apmokestinami  3€/para.
 • Ramybės laikas nuo 22-8 val.
 • Nemokamas WiFi internetas.
 • Aktyviam poilsiui siūlome išsinuomoti  dviračius. Kaina valandai - 3€ , parai - 12€
 • Esant poreikiui siūlome patalynės komplektą. Kaina - 3€
 • Vaikiškas maniežas  - 8€/para.
 • Atvykus daugiau žmonių į namelį, nei buvo sutartą,  +10€/para už vieną žmogų.
 • Vaikams iki vienerių metų - nemokamai.

Kainos

Pilną kainų lentelę galite peržiūrėti slinkdami pirštu →

Vila yra dviejų aukštų, joje įrengta 22 numeriai su visais patogumais – TV, bevielis internetas, WC, dušas, virtuvė. „Amber viloje“ įrengti trys kambariai su balkonu, liuks klasės apartamentai, keturvietis kambarys, standartiniai dviviečiai kambariai ir mini dviviečiai kambariai.

Kambarių kainos: Kambario tipas 04.01-06.23 06.24-08.27 08.28-12.30
Trivietis kambarys 3vietis 38€ 65€ 38€
Kambariai su dvigule lova 2vietis 30€ 50€ 30€
Kambariai su dvigule lova
ir balkonu
2vietis 35€ 55€ 35€
Kambariai su dvigule lova,
sofa-lova
4vietis 40€ 70€ 40€
Liuksas – miegamasis su dvigule lova;
svetainėje sofa-lova,
4vietis 50€ 85€ 50€

* – administracija pasilieka teisę keisti kainas.

Nuotraukų galerija

Standartinis dvivietis

Dvivietis su balkonu

Liuksas

Kaip atvykti?

Svečių namai “Amber Vila” (Mokyklos g. 2, Šventoji)
Rezervacija telefonu: +370 (671) 00850

Mediniai nameliai

Žibų g. 99, Šventoji (Palanga)

Mobilūs nameliai - karavanai

Žibų g. 99, Šventoji (Palanga)

Mobilūs nameliai - karavanai

Kopų g. 30, Šventoji (Palanga)

Mediniai ir mobilūs nameliai Poilsinė "Delta"

Jūros g. 41, Šventoji (Palanga)

Nauji svečių namai „JŪROS VILA“ Šventojoje!

2015 birželio mėnesį duris atvėrė nauji svečių namai „Jūros vila“. Jie yra pačioje Šventosios širdyje, Jūros g. 4, Šventoji.

Patogiam Jūsų poilsiui siūlome jaukius kambarius kurortiniame miestelyje – Šventojoje. Čia Jūsų laukia kokybiški, gerai įrengti numeriai su gražia aplinka. Išsirinkę numerį mūsų viloje būsite tikri, kad jame rasite viską ko reikia patogiam poilsiui: WC, dušas, TV, el. viryklė, šaldytuvas, puodai, indai. Lauke: šašlykinę, iešmai, lauko baldai, supynės ir vieta automobiliui. Teritorija stebima apsaugos kameromis.

Nauji svečių namai Šventojoje – „AMBER VILA“

2017 birželio mėnesį, pačioje Šventosios širdyje, duris atvėrė nauji svečių namai – „AMBER VILA“.

Kad jaustumėtės patogiai ir jaukiai Jūsų poilsiui siūlome moderniai įrengtus, šviesius ir jaukius kambarius. Visuose „Amber vilos“ numeriuose yra vonios kambariai su dušais, virtuvės su visais būtiniausiais maisto ruošimo reikmenimis, šaldytuvais, el. viryklėmis, kambariuose taip pat yra TV, bevielis internetas. Viešnagės metu galėsite naudotis lauko kepsninėmis ir baldais. Mažiesiems „Amber vilos“ svečiams kieme įrengtos supynės, batutas. Kieme yra vieta automobiliui, o svečių saugumui užtikrinti įrengtos apsaugos kameros. Tikimės, kad pasirinkę „AMBER VILA“ pailsėsite, pasisemsite jėgų, o Šventosios kurortas paliks neužmirštamus įspudžius.

Vila KOPA

Vila „KOPA“ Šventojoje!

Patogiam Jūsų poilsiui siūlome jaukius kambarius kurortiniame miestelyje – Šventojoje. Čia Jūsų laukia kokybiški, gerai įrengti numeriai su gražia aplinka. Išsirinkę numerį mūsų viloje būsite tikri, kad jame rasite viską ko reikia patogiam poilsiui: WC, dušas, TV, el. viryklė, šaldytuvas, puodai, indai. Lauke: šašlykinę, iešmai, lauko baldai, supynės ir vieta automobiliui. Teritorija stebima apsaugos kameromis.

Patogiam Jūsų poilsiui siūlome gyvenamuosius namelius kurortiniame miestelyje - Šventojoje. Čia Jūsų laukia kokybiški, gerai įrengti mediniai bei mobilūs nameliai su patogumais ir gražia aplinka.
Atostogauti kviečiame Žibų g. 99, Jūros g. 41 ir Kopų g. 30. Išsirinkę bet kurį mūsų siūlomą namelį būsite tikri, kad jame rasite viską ko reikia patogiam poilsiui: WC, dušas, TV, dujinė viryklė, šaldytuvas, puodai, indai, šašlykinė, iešmai, sūpynės ir vieta automobiliui.

Telefonas

+370 (675) 27272

El. paštas

info@sventojojenameliai.lt